אופטימיזציה

אופטימיזציה למנועי חיפוש - SEO

ראיתם ושמעתם את השם SEO? אלה ראשי תיבות של:

Search Engine Optimization או בעברית - טיוב אתרים ובחצי עברית, בביטוי השימושי יותר בקרב בעלי המקצוע – אופטימיזציה למנועי חיפוש.

מה זה SEO?

למעשה זוהי סידרת פעולות שיש לבצע באתר אינטרנט, כדי שמנועי החיפוש יציגו אותו בפני כל מי שמתעניין בנושא בו מתמחה האתר, וידרגו אותו במקום גבוה ככל האפשר בתוצאות החיפוש.

אתר אינטרנט – לשם מה?

אתר אינטרנט הוא מוצר לכל דבר שמטרתו לייצג ולשרת את החברה שלכם במשך שנים, לאפשר לכם להגיע לקהל לקוחות גדול יותר באמצעות האינטרנט ולגדול יחד אתכם. המטרה היא אחת – להביא תנועה גדולה ככל האפשר של לקוחות פוטנציאליים לאתר. לקוחות שמתעניינים ומחפשים בדיוק את מה שיש לכם להציע.

ומי רוצה אתר שלא רואים אותו?

התשובה ברורה - אף אחד!
בין אם אתם חברה יצרנית או חברה שמספקת שירותים או מידע – האם יעלה על הדעת שתייצרו מוצר או תציגו מידע לפני שהגדרתם כמה דברים בסיסיים כמו: למי המוצר יימכר או יוצג, האם הוא נגיש, מי קהל היעד שאתם רוצים להגיע אליו וכיצד תצליחו להביא את המוצר אל תודעת הקהל הזה?

נעים מאד! אתר – מנוע חיפוש.. שיהיה שידוך מוצלח!

מדוע שמנועי החיפוש ידרגו את האתר שלכם במיקום גבוה יותר מאתר אחר העוסק באותו הנושא? כדי להביא אתר קיים למצב בו מנועי החיפוש "מבינים" במה הוא עוסק ולמי צריך להציג אותו, צריך לוודא שקיימים באתר כל הפרמטרים שמנועי החיפוש יודעים לזהות, בצורה הממוקדת ביותר שאפשר.

ניתוח מעמיק של המצב הקיים והתאמת נתוני האתר למצב הרצוי, זוהי עבודת האופטימיזציה, אותה העבודה שקוראים לה קידום אתרים.

אנחנו רוצים (ויכולים) לעזור לאתר שלכם ולמנועי החיפוש לדבר באותה השפה.